Bylinné krémy

Bylinné krémy sú vyrobené z čisto prírodných produktov (maceráty byliniek v panenskom oleji lisovanom za studena, rastlinné maslá a čisté esenciálne oleje (silice) získané šetrnou metódou parnej destilácie). Sú bez použitia syntetických látok alebo konzervantov a sú balené v 50 ml sklenenej dóze.

Bilinné krémy

Pleťový krém

Zloženie: macerát kvetov levandule a ruže v panenskom olivovom oleji, mandľový olej, kokosový olej, bambucké maslo, kakaové maslo, včelí vosk, vitamín E, esenciálne oleje doTERRA: levanduľa, geranium (muškát) a kadidlo. Krém je vhodný na citlivú a suchú pleť, vďaka éterickému oleju z kadidla obnovuje bunky kože a vyhladzuje vrásky.

Nechtíkový krém

Zloženie: macerát kvetov nechtíka lekárskeho v panenskom olivovom oleji, sezamový olej, včelí vosk, esenciálne oleje doTERRA: levanduľa a kadidlo. Krém je vhodný pri liečbe ekzémov, lupienky ako aj popálenín, rán a suchej, popraskanej kože.

Kostihojový krém

Zloženie: macerát koreňa kostihoja lekárskeho v panenskom slnečnicovom oleji, kokosový olej, včelí vosk, éterické oleje doTerra: gaultéria, gáfor, mäta, vratič, rumanček rímsky, slamienka a osmantus. Krém je vhodný na hojenie kostí (po zlomeninách), zmiernenie reumy a artritídy, na boľavé kĺby, kosti a svaly a tiež po intenzívnom športe na zabránenie „svalovice“.

 

Jednotná cena (pre každý typ krému): 12 eur / ks

    Mám záujem

    * Položky označené * sú povinné.