HORMONÁLNA JOGA

Trpíš nepríjemnými príznakmi menopauzy ako sú návaly tepla, suchosť slizníc v urogenitálnej oblasti, osteoporóza, vypadávanie vlasov, lámanie nechtov alebo zvýšenie hmotnosti v oblasti pásu, bokov a brucha? Trápi ťa predmenštruačný syndróm, strata menštruácie, menštruačné bolesti, poly-cystické vaječníky alebo endometrióza? Pociťuješ psychické ťažkosti súvisiace s hormonálnou nerovnováhou akými sú podráždenie, depresia, skľúčenosť, apatia alebo nespavosť? Za všetkými týmito ťažkosťami stoja hormóny resp. hormonálna nerovnováha. A práve cviky hormonálnej jogy stimulujú žľazy, ktoré tvoria hormóny, takže pri ich pravidelnom cvičení sa tvorba hormónov upraví a okrem odstránenia príznakov spomenutých vyššie sa zlepší tvoj celkový zdravotný stav, zvýši sa imunita, zlepší pružnosť a ohybnosť tela a pohyblivosť kĺbov. Navyše, vyvážená hladina hormónov ovplyvňuje aj ženskú krásu a sebavedomie, takže po pár týždňoch cvičenia budeš doslova žiariť!

Ako na to?

Najskôr je potrebné naučiť sa cviky hormonálnej jogy. Ponúkam ti kurz hormonálnej jogovej terapie, ktorý pozostáva z dvoch lekcií:

  1. Počas prvej lekcie (v trvaní cca 20 minút) sa naučíme dve metódy dýchania (bastrika a udžai), ďalej tri energetické zámky (bandhy) a metódu cirkulácie energie. Toto všetko budeme využívať počas cvičenia cvikov hormonálnej jogy.
  2. Počas druhej lekcie (v trvaní cca 60 minút) ti ukážem a spolu si precvičíme 8 zahrievacích cvikov a 14 cvikov hormonálnej jogy.
  3. Následne ti pošlem podrobný rozpis cvikov s fotografiami, aby si mohla cviky hormonálnej jogy cvičiť sama, kým sa ich naučíš aj bez tejto pomôcky.
  4. Ak by sa ti lepšie cvičilo podľa nahrávky cvikov, pošlem ti zostavu cvikov nahratú na YouTube.

Cena:
2 lekcie + podrobný rozpis cvikov: 18 Eur
Video: 9 Eur

Najbližší kurz hormonálnej jogy: 14.4. o 17:00 hod. v Pivnici v Devíne (vstup vedľa kostola Sv. Kríža)

    Mám záujem

    * Položky označené * sú povinné.