HORMONÁLNA JOGA

Trpíš nepríjemnými príznakmi menopauzy ako sú návaly tepla, suchosť slizníc v urogenitálnej oblasti, osteoporóza, vypadávanie vlasov, lámanie nechtov alebo zvýšenie hmotnosti v oblasti pásu, bokov a brucha? Trápi ťa predmenštruačný syndróm, strata menštruácie, menštruačné bolesti, poly-cystické vaječníky alebo endometrióza? Pociťuješ psychické ťažkosti súvisiace s hormonálnou nerovnováhou akými sú podráždenie, depresia, skľúčenosť, apatia alebo nespavosť? Za všetkými týmito ťažkosťami stoja hormóny resp. hormonálna nerovnováha. A práve cviky hormonálnej jogy stimulujú žľazy, ktoré tvoria hormóny, takže pri ich pravidelnom cvičení sa tvorba hormónov upraví a okrem odstránenia príznakov spomenutých vyššie sa zlepší tvoj celkový zdravotný stav, zvýši sa imunita, zlepší pružnosť a ohybnosť tela a pohyblivosť kĺbov. Navyše, vyvážená hladina hormónov ovplyvňuje aj ženskú krásu a sebavedomie, takže po pár týždňoch cvičenia budeš doslova žiariť!

Ako na to?

Najskôr je potrebné naučiť sa cviky hormonálnej jogy. Ponúkam ti kurz hormonálnej jogovej terapie, ktorý pozostáva z dvoch lekcií:

  1. Počas prvej lekcie (v trvaní cca 20 minút) sa naučíme dve metódy dýchania (bastrika a udžai), ďalej tri energetické zámky (bandhy) a metódu cirkulácie energie. Toto všetko budeme využívať počas cvičenia cvikov hormonálnej jogy.
  2. Počas druhej lekcie (v trvaní cca 60 minút) ti ukážem a spolu si precvičíme 8 zahrievacích cvikov a 14 cvikov hormonálnej jogy.
  3. Následne ti pošlem podrobný rozpis cvikov s fotografiami, aby si mohla cviky hormonálnej jogy cvičiť sama, kým sa ich naučíš aj bez tejto pomôcky.

Cena:
2 lekcie + podrobný rozpis cvikov: 18 Eur

    Mám záujem

    * Položky označené * sú povinné.