Škola ajurvédy v záhrade

“Zúčastnila som sa Ajurvédskej školy v záhrade – bolo to veľmi príjemne strávené dopoludnie v peknom prostredí záhrady. Dozvedela som sa veľa nových informácie o ajurvéde, vyskúšala som si aj dychové cvičenia Pranajáma a preplachovanie nosa. Pochutila som si aj na jedle, ktoré Janka uvarila. Školu ajurvédy môžem len odporúčať.”

Renáta Urbanová

Kurz varenia

“Kurz varenia podľa ajurvédy bol veľmi príjemný, odborný, v rodinnom prostredí, čo bolo sympatické. Lektorka je zanietená vyznávačka indickej kuchyne, čo sa náležite prejaví v jej varení. Kurz robí s láskou a odovzdá množstvo zaujímavých informácií. Považujem sa za ostrieľanú kuchárku, ale aj napriek tomu som sa všeličo naučila. Rozhodne odporúčam. 👍🏻”

Beata Kabelka

Ajurvédsky detoxikačný pobyt

“Ajurvédsky pobyt bol pre mňa veľmi príjemný, relaxačný a obohacujúci. Veľmi sa mi páčili všetky procedúry, predovšetkým bankovanie a prikladanie teplého piesku. Dlhodobo bojujem s bolesťou krčnej chrbtice a po pár procedúrach, ktoré som na pobyte absolvovala som pocítila neuveriteľné zlepšenie a úľavu, necítila som bolesť a ani som sa ráno na bolesť nebudila. Takisto boli pre mňa zaujímavé prednášky aj nové recepty. Odporúčam každému, kto chce pookriať na tele a aj na duši 😊”

Jana Rafajová

Pranajáma

“S Jankou som absolvovala aj dýchacie cvičenia pranajáma. Pomáhajú rozširovať kapacitu pľúc a hlavne ich posilňovať, čo ako astmatička veľmi oceňujem.”

Miroslava Lackovičová

Hormonálna joga

“Ďakujem za možnosť naučiť sa princípy a správnu techniku hormonálnej jógy. Každý cvik nám Janka vždy presne vysvetlila a hodiny s ňou boli veľmi príjemné. Je to pre mňa výborná alternatíva cvičenia na striedanie s cvičením ashtangy.”

Miroslava Lackovičová

Hormonálna joga

“Hormonálna joga sa mi veľmi páči. Vybrané cviky na seba plynule nadväzujú, takže sa mi to dobre cvičí. Jankine podanie bolo veľmi milé, ľudské a zrozumiteľné, aj popis a fotografie sú postačujúce. Držím Janke palce, aby mala aj naďalej veľa spokojných klientok.”

Zuzana Glogerová

Ranné cvičenie

“Janka je moja dcéra, moje hodnotenie by mohlo vyznieť neobjektívne, ale nie je to tak. Už 6. rok sa totiž liečim na onkologické ochorenie a Janka mi pomáha od začiatku či už úpravou stravy, rôznymi masážnymi olejmi, ktoré vyrába, čajmi z Indie… Ale najviac mi pomohlo práve ranné cvičenie jogy. Najprv mi to nešlo, ale postupne cítim, že som ohybnejšia, menej sa mi točí hlava, udržím rovnováhu. Cviky sa zdajú jednoduché, ale pomáhajú mi. Janke som za to veľmi vďačná.”

Ľubica Kelleriková

Pranajáma

“Už po pár lekciách Pranayamy som pocítila viditeľnú zmenu v mojom dýchaní, nezadýchala som sa tak rýchlo ako predtým, vydržala som s dychom oveľa dlhšie a mala som pocit čistenia a postupného uvoľňovania dýchacích ciest. Som teda veľmi rada, že som s týmito dýchacími cvičeniami začala, cítim sa lepšie a pozitívnejšie. Odporúčam začať s Pranayamou čim skôr, pretože práve správne dýchanie a využívanie väčšej kapacity našich pľúc sú v tejto pandemickej dobe veľmi dôležité aj ako prevencia. Ďakujem Ti Janka, robíš skvelú prácu!”

Jana Rafajová

Večerná jóga

“Pravidelne sa zúčastňujem na cvičení jogy, ktoré vedie cvičiteľka Janka. Z vlastnej skúsenosti úprimne odporúčam tieto cvičenia každému, kto si chce zlepšiť svoje duševné aj telesné zdravie.”

Mária Farkašová

Ranné cvičenie a večerná joga

“Ranná a večerná jóga s Jankou sú skvelá investícia do svojho zdravia. Aj tí lenivejší budú mať režim a príjemnú spoločnosť, ktorá ich ráno vytiahne z postele a večer po celom dni výborne reštartuje. Popri tom bývajú aj pravidelné prednášky, kde sa vždy dozviem niečo nové.”

Ľubica Dumitrescu